Czy bez wyglądu, sławy i pieniędzy można mieć sukcesy z kobietami?

Dzisiejszy tekst traktował będzie o tym czy faktycznie jest tak, jak uważają liczni „eksperci” uwodzenia na przeróżnych forach internetowych, że serce kobiety zdobyć można jedynie zasobnym portfelem czy wyglądem amanta.

Wśród pytań, czy to od czytelników, czy to w ogólnych rozmowach wśród znajomych oprócz pytań w stylu „Jak zainteresować kobietę?” czy „Jak uwodzić dziewczyny, żeby była szansa na związek” niezwykle często pojawia się również zagadnienie typu:

Czy bez wyglądu, sławy i kasy możesz mieć sukcesy z kobietami?

To pytanie pada na forach internetowych czy wpisach na blogach prawie tak samo często jak w ostatnim czasie obietnice ze strony rządu Beaty Szydło. Parę osób zresztą zdążyło już od początku istnienia tego bloga poczęstować mnie podobnym zapytaniem i za każdym razem starałem się udzielać odpowiedzi i dłużej wyjaśnić dlaczego akurat tak myślę.

Wczoraj znów trafił do mnie email właśnie w tej sprawie. Kolega Łukasz88 zapytał dlaczego piszę na tej stronie te wszystkie porady i artkuły na temat podrywu i atrakcyjności, skoro i tak najważniejsze „dla prawie wszystkich dziewczyn jest tak naprawdę wyrwanie bogatego przystojniaka dzięki któremu one same będą mogły prowadzić wygodne i szczęśliwe życie”. Mój czytelnik postawił sprawę jasno. Wierzy, że kobiety lecą jedynie na kasę i wygląd, a zupełnie nie interesuje je to czy ich partner jest męski, wygadany, potrafiący zapewnić jej emocje w rozmowie itd.

Piszę ten artykuł między innymi w odpowiedzi na pytanie Łukasz jak i przy okazji również do was wszystkich, aby już nie było potrzeby wysyłania indywidualnie do wszystkich zainteresowanych odpowiedzi na te same pytania.

Zanim jednak przejdę do sedna…Wyjaśnijmy coś.

Czy pieniądze pomagają w podrywie i relacjach z kobietami?

– Na boga, oczywiście, że pomagają! I to bardzo.

Czy ładna buzia, piękne czarne włosy i atrakcyjna, sportowa sylwetka pomagają w kontaktach z dziewczynami?

– Skłamałbym , gdybym twierdził, że nie! Lepiej zawsze mieć kaloryfer na brzuchu niż bojler, to oczywiste.

Czy bycie sławnym piosenkarzem, gwiazdą filmu czy znanym i uwielbianym sportowcem jest czynnikiem, który przyciąga kobiety?

– No raczej…

Czy ma to wszystko decydujące znaczenie przy wyborze przez kobietę mężczyzny z którym będzie się ona później spotykała?

NIE

…dlaczego?

Jeżeli chodzi o kobiety to tak naprawdę jedynie kilka procent ze wszystkich atrybutów, które według nich samych są decydujące przy wyborze partnera dotyczą stricte wyglądu czy zasobów materialnych. Dla płci przeciwnej równie, a czasem nawet i bardziej istotne są takie męskie cechy jak m.in.: zaradność, pracowitość, przebojowość, skłonność do ryzyka, agresja, inicjatywa, inteligencja, odwaga, szczerość, dominacja, empatia, czułość, romantyczność, uczciwość, siła, pewność siebie, spryt, dystans do siebie i do otaczającej go rzeczywistości, umiejętność flirtu i prowadzenia rozmowy z obcymi ludźmi czyli ogólnie rzecz biorąc kompetencje socjalne itd.

Pewną część naturalnie zatem stanowią atrybuty związane właśnie z wspomnianymi na wstępie sławą, władzą, pieniędzmi, jednak jest zarazem kilka razy więcej nie związanych z nimi cech, które również są bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej.

 

Cechy prawdziwego faceta: http://jakuwodzickobiety.pl/jak-zaczac-podrywac-dziewczyny-pierwsze-kroki-nowicjusza-czesc-3-szesc-najbardziej-poszukiwanych-cech-u-faceta-przez-kobiety/

Czemu uważa się, że kobiety lecą na kasę?

Ok, powiesz, wszystko super, ale ja często widzę laski, które kręcą się tylko wokół nadzianych kolesi z wypasionymi brykami, albo, że znasz sytuację, gdy faceta zostawiła jego dziewczyna bo ktoś tam zaproponował jej parę tysięcy miesięcznie i mieszkanie w centrum za bycie z nim.

Z czego wynika to, że tak często spotykamy się z sytuacją, że mając do wyboru biednego i bogatego faceta, dziewczyna z reguły wybierze tego drugiego?

Z bardzo prostej przyczyny. Z reguły oboje tacy mężczyźni mają umiejętności uwodzenia na bardzo podobnym, porównywalnym poziomie. W tej sytuacji kobieta podejmuje więc decyzję właśnie jedynie biorąc pod uwagę atrybuty związane z pieniędzmi, władzą czy wyglądem zewnętrznym gdyż przy reszcie cech męskich jest pomiędzy oboma Panami mniej więcej remis.

Np. oboje są przystojni, tak sobie radzą jeżeli chodzi o rozmowę z kobietami, są raczej pracowici, ale mało męscy i zdecydowani. I w tym momencie kobieta widząc, że przy tym pierwszym będzie raczej biedna i mało szczęśliwa, a przy tym drugim bogata i mało szczęśliwa, wybiera po prostu lepszą opcję dla niej samej. Nie znaczy to jednak, że będzie kochać szczerze Pana z pokaźniejszym portfelem. Bardzo prawdopodobne, że będzie później szukać sobie na boku kochanka, który posiada właśnie cechy związane z męskością, uczuciowością i który posiadałby większe kompetencje socjalne niż jej obecny partner.

Jak uwodzić kobiety nie będą bogatym przystojniakiem

Jeśli faceci są na podobnym poziomie jeżeli chodzi o wygląd i zamożność, to zdecydowanie wygra ten z większymi umiejętnościami rozmowy, flirtu czyli z całym repertuarem uwodzenia, o którym tu czytasz.

Oczywiście telewizja, głupiutkie seriale i pisma dla kobiet czy młodzieży pokazują nam zdecydowanie co innego. Widzimy wszędzie atrakcyjne modelki pokazujące się jedynie w towarzystwie drogich samochodów, zegarków czy super zbudowanych sportowców. Przekaz jest jasny dla facetów, masz drogie gadżety, kupę kasy, ciało Apolla – masz najlepsze kobiety.

Nie będę tutaj rozwodził się na temat tego czemu tak jest. Nie będę tworzył nowych teorii spiskowych, nie będę zrzucał wszystkiego na masonów, Żydów, Donalda Tuska itd. Ważne, że tak jest. Przekaz, który nam się wysyła jest fałszywy i bardzo bym chciał, abyś nie dołączył do rzeszy facetów żalących się na forach czy w komentarzach pod artykułami, jakie to kobiety są złe i jakimi to nie są k***mi. Pewnie w większości to nie jest ich wina, bo zwyczajnie nie miał im kto tego powiedzieć, uświadomić, że można wziąć się za siebie i poprawić swoje umiejętności rozmowy i flirtu z kobietami. Wielu jest jednak też takich, którzy pomimo wiedzy dalej wolą siedzieć w swoim tzw. kurwidołku komfortu i wylewać żale w sieci zamiast pracować nad sobą. Tak jest im wygodnie.

Jesteś brzydki, nieśmiały, bez umiejętności towarzyskich i kasy? Mam dla Ciebie złą wiadomość. Bez pracy nad sobą naprawdę, szczególnie w kwestii rozmowy z kobietami nie możesz liczyć na poprawę swojej sytuacji. Niestety nie spadnie Ci nagle z nieba długonoga piękność bez żadnej inicjatywy z twojej strony.

Niektórzy niestety uznają, że i tak nic im się nie uda, że nie warto, że to i tak nie ma znaczenia i grają sobie całymi latami w Warcrafta (bez urazy dla gamerów) czy zabawiają się sami przy pornosach. Tak naprawdę przecież w kwestii wyglądu naprawdę sporo można zrobić. Wiadomo, twarzy czy braku włosów nie zmienisz, ale można ubrać się jak mężczyzna, opalić się trochę, pójść na siłownię, kupić jakiś porządny perfum…

Już samo zadbanie o swój wygląd potrafi dodać Ci czasem +40 do atrakcyjności. My faceci naprawdę mamy łatwiej jeżeli chodzi o wygląd niż kobiety. Dziewczyna z brzydką sylwetką i buzią tak naprawdę ma słabe perspektywy na poznanie kogokolwiek. Facet nie musi być na szczęście ładny i gładki jak niemowlę. Chodzi o to by był zadbany, zaradny, męski, miał klasę i wiedział co ma powiedzieć przy kobiecie.

Tyle!

Sam pewnie widziałeś wielokrotnie przykłady naprawdę przeciętnych kolesi z wyglądu, u boku których spacerowała naprawdę atrakcyjna dziewczyna. Wiadomo, część z nich to właśnie Ci „zamożni przeciętniacy”, ale duża część z nich to zwyczajnie gości, którzy sami sobie zapracowali na to, że u ich boku jest naprawdę wartościowa kobieta. Negowanie tego jest zwykłym pieniactwem tych leniwych i którym nie zależy na zmianie siebie na lepsze.

Tak więc proponuje Ci jedno. Zamiast wyzywać od złodziei i wyzyskiwaczy tych bogatszych od nas, sami walczmy o sukces, o to, żebyśmy po prostu mieli środki na realizację naszych marzeń, a nie po to, żeby „kupować” sobie potem dziewczyny.

Pamiętaj, że kasa czy mega przystojna twarz to naprawdę nie jest warunek konieczny do tego, aby w Twoim życiu pojawiło się dużo kobiet. Jest to zwykła wymówka dla ludzi, którzy nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć tego na jakich zasadach działają relacje damsko-męskie. Jeżeli jednak brakuje Ci pieniędzy, a Twój styl jest obrazem nędzy i rozpaczy, to zwyczajnie sobie utrudniasz sprawę, zamiast ułatwiać. Pieniądze zawsze warto mieć, tak samo jak fajną koszulę czy niezły samochód. Wiedz jednak, że nie jest to główna przepustka do wspaniałych relacji z kobietami, a jedynie środki pomocnicze. Najważniejsze jest to co masz pomiędzy uszami.

Tym bardzo górnolotnym stwierdzeniem kończę artykuł. Dzięki za przeczytanie i proszę o wspieranie mojej działalności na Facebooku i komentarze będące głosem w dyskusji pod spodem.

Poczytaj tez artykuł o ograniczających przekonaniach i o tym czy warto słuchać innych: http://jakuwodzickobiety.pl/jak-zaczac-podrywac-dziewczyny-pierwsze-kroki-nowicjusza-czesc-1-przekonania-twoje-i-innych-ludzi/

You May Also Like

9 thoughts on “Czy bez wyglądu, sławy i pieniędzy można mieć sukcesy z kobietami?

  1. Gdyby to jeszcze było tak łatwo wytłumaczyć innym… smutne w sumie ze większość ludzi podązą jak głupi za modą i za tym co mówi im Tv i otoczenie. Mam podobne postrzeganie co ty Cuba w tej kwestii. Zwykłe zwalanie winy na te „złe” i materialne niby kobiety, żeby samemu nic nie robić ze sowim życiem. No nic, przynajmniej więcej kobiet będzie dla nas ; )

    1. : ) login nieprzypadkowy chyba. Strasznie pierd….sz 😉 jak chcesz to żyj sobie w błogiej nieświadomości, Twój wybór. Artykuł bardzo dobry, pozdrawiam.;)

  2. Interesujący artykuł. Fajnie wyłożyłeś podstawy tego jak postrzega kobieta innych facetów, Siedze już w klimacie podrywu od pewnego czasu, ale warto sobie zrobić małe przypomnienie 😉 dzięki

  3. Fajnie napisane, pozytywny artykuł. Sporo jest jeszcze w ogóle takich mitów odtyczącyh relacji z pannami, powielanych zreszta później w prasie czy Tv, które cholernie szkodzą nie tylko nam ale też samym kobietom.

  4. Propsy za ten wpis, kobiety nie są takie puste jak się je maluje, choć wiadomo że zdarzają się i zwykłe blachary, ale faceci również święci wszyscy nie są ;D

  5. trafilam tu przypadkiem, przeczytalam kilka artykulow I muszę stwierdzić, ze masz absolutna rację. wiesz o kobietach więcej niz czasami my same:). dobrze się czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi