Jak zacząć podrywać dziewczyny. Pierwsze kroki nowicjusza. (Część 2. Najczęstsze błędy facetów w podrywie)

     

Cześć, w dzisiejszym wpisie postaram się omówić jakie błędy popełniają często faceci w kontaktach z kobietami i jakie potem wynikają z tego problemy w relacjach ( bądź nie wynika nic, bo dziewczyna zerwała z Tobą po prostu kontakt ).

Jak tam ćwiczenie? ; ) Na pewno zrobione, prawda… Jak chcesz możesz w komentarzach poniżej napisać swoje odpowiedzi. Może zainspirujesz kogoś innego z czytających i zauważy te same rzeczy w swoim życiu.. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś to wróć do poprzedniego artykułu i zrób to fajne ćwiczenie. Daje naprawdę super efekty, a przede wszystkim pozwala Ci się lepiej samemu poznać.

Ok, do rzeczy. Podam teraz pięć według mnie najbardziej rażących i psujących dobre wrażenie rodzajów zachowań, które często oglądasz choćby w komediach romantycznych albo u znajomych w związkach.

1.Zbyt duże i ostentacyjne okazywanie zainteresowania kobiecie.

Adorowanie co pięć minut, szeptanie do uszka jak to jej nie kochasz i co to byś dla niej nie zrobił, przynoszenie bukietu kwiatów na każde spotkanie. Do porzygu… Widziałeś też chyba czasem na Facebooku bądź Naszej klasie zakochane na zabój pary licytujące się w komentarzach, które to bardziej drugiego kocha i kto wpisze więcej słodkich serduszek. Romantyczne? Jak krowi placek na łące. Już nawet nie będę mówił, żeby takich rzeczy nie odstawiać po pierwszej czy drugiej randce, bo to chyba oczywiste. Możesz tak robić, ale licz się z tym, że ta idylla nie potrwa dłużej niż 2 czy 3 miesiące, a Ty po zerwaniu będziesz długo dochodził do siebie.

 

 2. Myślenie, że uporem, byciem miłym gościem i romantycznymi gestami zdobędzie się kobietę.

W filmach amerykańskich często widzisz romantycznego i sympatycznego chłopaka próbującego zdobyć serce pięknej, niedoceniającej go niewiasty. Po wielu próbach, zlewkach, prezentach, chodzeniu za nią wszędzie oraz finałowej scenie pocałunku w deszczu na środku ulicy, nasz bohater osiąga sukces. Piękna historia, wzrusza każdego. A najbardziej producentów filmowych liczących swoje zyski z biletów. Zostaliśmy wychowani na tego typu filmach i przekazach w mediach, jednak jest to wizja tak daleka od rzeczywistości, jak Pokojowa Nagroda Nobla dla Putina. Niestety, gdy kobieta odrzuca Cię kilka razy z rzędu, nie myśli o Tobie w kontekście seksualnym bądź randkowym, nie pomoże upór i narzucanie się. Od robienia jej przysług, pomagania i chodzeniem z nią na zakupy nie zakocha się w Tobie. Będziesz dla niej kolejnym gościem, którego może wykorzystywać do swoich zachcianek. Nie, nie robię teraz z kobiet potworów i zadufanych w sobie egoistek. Po prostu to jest wygodne. Wyobraź sobie – czy Ty byś nie korzystał z przysług jakiejś swojej brzydkiej, nieatrakcyjnej dla Ciebie koleżanki? Skoro chce ci pomóc, jest na każde zawołanie, możesz przepisać od niej pracę domową, robi Ci kanapki…fajnie, prawda?; )

Tutaj przeczytasz więcej o emocjonalnych potrzebach kobiet.

3. Zgadzanie się ze wszystkim i na wszystko z kobietą.

Przytakiwanie na jej każde słowo, zgadzanie się na każdą jej propozycję i zachcianką, kupowanie wszystkiego co sobie zażyczy i ogólnie pozwalanie, aby wlazła Ci na głowę i pomiatała Tobą. Dziwisz się? Uważasz za oczywiste, że kobiecie niezależnie od niczego trzeba nieba przychylić? A może uważasz, że to wcale nie jest nagminne zachowanie wśród mężczyzn? Spróbuj rozejrzeć się po parach, swoich znajomych, sławnych ludziach, a zauważysz wtedy, że nie jest to zmyślony problem. Niektórzy faceci tak bardzo boją się stracić kobietę, że będą w stanie zrobić wszystko, przekupywać drogimi prezentami i zgadzać się z każdą głupotą, którą powie, aby się przypodobać. Zastanów się jaki szacunek ma dziewczyna do kogoś tak zdesperowanego i nieposiadającego własnego zdania. A może wolałaby kogoś kto czasem by się jej postawił, nie zgodził z jej opinią, odmówił kupienia czegoś? Skrycie, na pewno, bo wątpie, żeby powiedziała Ci to wprost, tak jak dziecko nigdy Ci nie powie, że nie chce kolejnej porcji pysznych lodów waniliowych. A, że potem rozboli brzuch…cóż.

Kn3Wk3H9
Nie bądź dla kobiety nudnym, wiecznie przytakującym klaunem.
4. Nudna, schematyczna rozmowa o pracy, studiach i polityce na randce zamiast flirtu i żartowania.

Znasz to uczucie? Nie wiesz o czym rozmawiać z dziewczyną na spotkaniu, a jedynym tematem jaki Ci przychodzi do głowy jest gadanie o jej pracy i studiach? Też to znam z autopsji. Ta pustka w głowie i łapanie się byle czego, aby tylko nie zapadła ta osławiona krępująca cisza. Wiedz jednak, że rozmowa na takie tematy nie przybliża Cię wcale do sukcesu, a staje się wręcz odwrotnie. Dziewczyna zaczyna się nudzić, takie tematy porusza z rodziną, koleżankami i kolegami codziennie, a teraz jeszcze Ty wałkujesz to samo. Nuda i brak kreatywności…Nie potrafisz jeszcze znajdywać tematów do rozmów? Spokojnie. Wkrótce stworzę cały poradnik na temat rozmowy na randkach, flirtowaniu i sprawianiu, aby dziewczyna przy Tobie nie mogła przestać się śmiać. Za to w kolejnych wpisach na blogu znajdziesz szerszą odpowiedź na pytanie jakich tematów unikać , a jakich nie żałować na spotkaniach z dziewczynami.

5. Napieranie na związek po kilku spotkaniach.

Uwierz mi, że sam kiedyś myślałem, że chwilę po pierwszym pocałunku mogę wyznawać różne piękne rzeczy kobiecie i planować już termin naszego ślubu. Niestety taka już męska natura, że chcemy szybko „usidlić” naszą zdobycz, aby nikt nam jej nie podkradł. Nawet jeśli myślisz w głowie na wasz temat, o przyszłości itd., to na razie, proszę Cię, zostaw to dla siebie. Dla dziewczyny takie zachowanie z twojej strony oznacza tylko to, że jesteś bardzo zdesperowany, dawno nie miałeś nikogo i nie potrafisz żyć sam. Do szczęścia potrzebujesz drugiej osoby, sam nie jesteś w stanie być spełniony. To nie jest atrakcyjne i męskie zachowanie. Zapamiętaj pewną rzecz – to kobieta potrzebuje bardziej faceta niż facet kobiety. To ona się musi spieszyć ze znalezieniem męża i urodzeniem dzieci, Ty masz czas, możesz ożenić się nawet po 50 i mieć dzieci… Także nie rób nigdy takich rzeczy i nie wyskakuj z oświadczynami po kilku spotkaniach i dwóch pocałunkach.

Przeczytaj także artykuł w którym omawiam 6 najbardziej przyciągających cech faceta dla kobiet Kliknij tutaj

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi